Grupa SGS to światowy lider i innowator świadczący usługi badań i inspekcji produktów, doradztwa, audytowania i certyfikacji, które pomagają naszym Klientom rozwiązywać zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa żywności. Założona w 1878 roku firma z siedzibą w Szwajcarii w Genewie zatrudnia obecnie 85 000 pracowników w sieci ponad 1350 laboratoriów i oddziałów zlokalizowanych w 150 krajach.

Usługi Branży
Rolno-Spożywczaj

SGS świadczy niezależne usługi, które wpływają na życie milionów ludzi na całym świecie. Zapewniamy najwyższej klasy usługi w zakresie kontroli weryfikacji, badań i certyfikacji – w dowolnym miejscu na świecie.

Droga produktów żywnościowych od miejsca pochodzenia aż na stoły konsumentów wymaga uwagi, obserwacji oraz rzetelności. Oferujemy usługi obejmujące całość łańcucha dostaw, które umożliwiają zmniejszenie ryzyka, zapewnienie jakości oraz podniesienie wydajności. Pomagamy w zapewnieniu spójności łańcucha produkcji żywności poprzez zarządzanie uprawami, udoskonalenie nasion, przeprowadzanie badań gleby oraz zbiorów. Przemieszczanie produktów w globalnym łańcuchu dostaw, a także przeprowadzanie inspekcji handlowej w zakresie eksportu i importu.